راهنمای خرید

در راستای ارائه خدمات بهتر و تکریم مشتریان و مهمانان محترم آواسنتر و به منظور اطلاع رسانی در رابطه با نحوه عملکرد و ارائه خدمات این مجموعه، اطلاعات تکمیلی پیرامون استفاده از خدمات مجموعه به شرح زیر حضورتان ارائه می گردد:

دسترسی به آواسنتر، از ورودی شرقی خیابان اقدسیه (موحد دانش) امکان پذیر است. شایان ذکر است ورودی پارکینگ های آواسنتر تنها از خیابان فرید (فیروزبخش)، دقیقا بعد از سفارت چین قرار دارد. در صورت گذشتن از خیابان فرید، شما می توانید با استفاده از مسیر: پاسداران جنوب، خیابان رضایی، خیابان بوستان، مجدد به خیابان اقدسیه و روبروی آواسنتر بازگردید. جهت ورود بدون اتومبیل، شما می توانید از ورودی اصلی مجموعه در خیابان اقدسیه (فیروزبخش) و همچنین از ورودی فرعی در خیابان فرید (فیروزبخش) استفاده نمایید. شایان ذکر است ساعات کاری مجتمع آواسنتر از ۸ صبح الی ۱۲ شب می باشد.

پارکینگ های فوقانی آواسنتر، در ۵ طبقه واقع شده است. جهت سهولت دسترسی و بازگشت به اتومبیل، هر طبقه با رنگ متفاوت جداره های شمالی، طبقه سوم (نارنجی)، طبقه چهارم (آبی)، طبقه پنجم (قرمز)، طبقه ششم (سبز)، طبقه هفتم (بنفش)، مشخص شده اند. دسترسی به پارکینگ های فوقانی از کلیه آسانسورها به جز آسانسور B امکان پذیر است. پارکینگ های طبقات پایین آواسنتر، در ۴ طبقه واقع شده است که دسترسی به آنها تنها از آسانسورهای B و D، امکان پذیر است.جهت سهولت در خروج، قبوض پارکینگ علاوه بر گیت خروجی، توسط دستگاه پرداخت جنب آسانسور B در طبقه فوودمارکت نیز قابل تسویه می باشد.

کانتر امور مشتریان در طبقه همکف و فوودمارکت (طبقه ۲-) آماده پاسخ گویی به سوالات، پیگیری اشیای گمشده و پیدا شده، راهنمایی در مورد خدمات، کمک به تسهیل ارائه خدمات به معلولین و افراد کم توان و دریافت انتقادات و پیشنهادات شماست. همچنین کلیه فعالیت های مربوط به باشگاه مشتریان، عضویت و اطلاعات مورد نیاز اعضا، در این واحد انجام میپذیرد.

فروشگاه ها در طبقات تجاری آواسنتر در دسته بندی های طلا و جواهر، کانسپت استورها، آرایشی و بهداشتی، البسه و پوشاک، کیف و کفش، هنر و فرهنگ، تکنولوژی، دکوراسیون و لوازم خانگی، اکسسوری، اسباب بازی و … در طبقات سه گانه تجاری قرار دارند. ساعت کاری واحدهای تجاری از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می باشد.

آوافوود مارکت در طبقه منهای دو، شامل خدمات غذایی ایرانی و بین المللی، واحدهای غذایی بین المللی و ایرانی، (غذاهای خانگی ایرانی، پیتزا، پاستا، گریل، سوشی و…)، سالادبار، انواع نوشیدنی ها، نان و شیرینی جات، کافه ها، سوپرمارکت، گل و گیاه و خانه ی کودک می باشد. ساعات کار فوود مارکت از ۹ صبح الی ۱۱ شب است و دسترسی به خرید غیرحضوری از سوپرمارکت با شماره تلفن ۲۶۴۷۰۴۸۷، واحد پیتزا و گریل با شماره تلفن ۲۶۴۵۵۹۹۴ و سفارش آنلاین از طریق درگاه avafoodonline.ir میسر می باشد. رستوران های پانوراما، کاخ چهلستون و چیزفکتوری در طبقه ۹ مجتمع واقع شده اند. ساعات کاری از ساعت ۸ الی ۱۲ (پذیرش تا ساعت ۱۱) می باشد و در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام آماده ارائه خدمات هستند. دسترسی به طبقه ۹ از طریق آسانسورهای A، C و D امکان پذیر می باشد. همچنین جهت رزرو میز می توانید با شماره تلفن ۲۶۴۵۵۵۴۹ رستوران کاخ چهلستون و ۲۶۴۵۵۴۶۵ رستوران چیزفکتوری تماس حاصل فرمایید.

همچنین دسترسی به خدمات خیاطی، در نیم طبقه زیرین فوودمارکت (طبقه M)، خدمات کارواش در طبقه ۳- ،خدمات کادویی در طبقه همکف، خانه کودک بادبادک و گل فروشی در طبقه فوودمارکت، نمازخانه و بهداری در نیم طبقه زیرین فوودمارکت، امکان پذیر می باشد.

در طبقات اول و فوودمارکت (ضلع غربی هر دو طبقه، در جوار ورودی آسانسور D)، دستگاه های ATM قرار دارند. که کلیه امکانات دریافت و پرداخت را دارا می باشند. همچنین در طبقه منهای یک، جنب ورودی آسانسور B، دستگاه ATM غیرنقدی جهت ارائه خدمات دیگر بانکی، قرار گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۱۲۲۴۲۶ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل فرمایید.